1 Senelik Miele Deterjanınız Bizden
KAMPANYA BİLGİ FORMU

* Zorunlu alanlar

 
Ad *
Soyad *
İl *
İlçe *
Adres*
Cihaz Modeli *
Cihaz Serino *
Kod 1*

Talep Tarihi 1

Kod 2*

Talep Tarihi 2

Cep Telefonu *

Örn:(5xx)333-44-55

Email *

Email adresime ve cep telefonuma kampanya bilgilendirmelerinin gönderilmesine izin veriyorum.

      Not: Burada verdiğiniz bilgiler gizli tutulacaktır. Kampanya katılım bilgileriniz mail adresinize ve cep telefonunuza gönderileceğinden kullanılabilir bir mail adresi ve cep telefonu kullanmanız tavsiye edilir.

TwinDos Kampanya Katılım Koşulları
Bu kampanya sadece www.mieleshop.com.tr sitesinden veya Miele Türkiye Yetkili Satış Noktalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Koşullar
Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Ürün iadelerinde beraberinde verilen hediye seti de geri teslim edilmek zorundadır. Hediyenin ikinci partilere satılması söz konusu değildir.

Yıllık deterjan kullanım miktarı = Yıllık 250 yıkama = 7 × UltraPhase 1 ve 5 × UltraPhase 2 Bu kampanyada geçerli olan Miele çamaşır makinesi modelleri: WKG120, WKH122 WPS, WKR571 WPS, WMV960 WPS. Her bir ürünle 1 hediye deterjan seti beraberinde verilir.

Kampanya geçerlilik süresi
1 yıllık hediye setlerinin talebi en geç 31 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. Kampanya katılım formunuzu internet üzerinden tamamladıktan sonra talep ettiğiniz hediye setiniz stoklar dahilinde en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Hediye deterjan setleriyle ilgili bilgi almak için lütfen 444 11 22 no.lu telefondan Müşteri Hizmetleri Bölümümüze ulaşınız. Miele Türkiye TwinDos kampanyası 1 Mart 2017 - 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması ile ilgili güvenlik bilgisi: Miele kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde üçüncü şahıslara ve/veya başka bir kurulaşa vermeyeceğini kişisel bilgilerinizin sadece sizin onayınızla bilgilendirmek ve Miele hakkında bilgilendirme amacıyla saklanacağını taahhüt eder.

Miele size ait tüm kişisel bilgileri ancak sizin izniniz dahilinde, örneğin bilgi almanız için, başvurularınız veya siparişleriniz veya broşür talepleriniz veya Miele’nin size ileteceği magazinler için kullanabilir. Biz bu bilgilerden ancak sizin isteklerinizi karşılamak için yararlanabiliriz. Kişisel bilgileriniz sadece Miele-ekibi içinde ve bizim bayilerimiz tarafından sizin taleplerinizi yerine getirmek amacıyla kullanılabilir. Miele kişisel bilgilerinizi özenle korur. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi Web-sayfalarımızda, sadece o ülkede geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, kullanabilir.