CulinArt Fırın Döküm Kabı
KAMPANYA BİLGİ FORMU

* Zorunlu alanlar

 
Ad *
Soyad *
İl *
İlçe *
Adres*
Cihaz Modeli *
Cihaz Serino *
Kod 1*

Talep Tarihi 1

Cep Telefonu *

Örn:(5xx)333-44-55

Email *

Email adresime ve cep telefonuma kampanya bilgilendirmelerinin gönderilmesine izin veriyorum.

      Not: Burada verdiğiniz bilgiler gizli tutulacaktır. Kampanya katılım bilgileriniz mail adresinize ve cep telefonunuza gönderileceğinden kullanılabilir bir mail adresi ve cep telefonu kullanmanız tavsiye edilir.

CulinArt Kampanya Katılım Koşulları
Bu kampanya sadece www.mieleshop.com.tr sitesinden veya Miele Türkiye Yetkili Satış Noktalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Koşullar
H 6267 B VE H 6267 BP fırın ürün modelleri için geçerlidir. Ürün içerisinden çıkan hediye çeki sadece Türkiye‘de geçerlidir ve sadece www.mieleshop.com.tr adresinde kullanılabilir. Eğer indüksiyonlu bir ocağınız varsa;

HUB 5001 M’ yi diğer tüm ocaklar için HUB 5000 M’i sipariş edebilirsiniz. Hediye çekine nakit ödeme yapılamaz. Satın alınan ürün basına 1 adet hediye çeki girişi yapılabilir. Miele‘nin yaptığı diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Hediye çekinin satısı mümkün değildir. Kampanya katılım formunuzu internet üzerinden tamamladıktan sonra talep ettiğiniz hediye setiniz stoklar dahilinde en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Hediye gurme kabı ile ilgili bilgi almak için lütfen 444 11 22 no.lu telefondan Müşteri Hizmetleri Bölümümüze ulaşınız.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması ile ilgili güvenlik bilgisi: Miele kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde üçüncü şahıslara ve/veya başka bir kurulaşa vermeyeceğini kişisel bilgilerinizin sadece sizin onayınızla bilgilendirmek ve Miele hakkında bilgilendirme amacıyla saklanacağını taahhüt eder.

Miele size ait tüm kişisel bilgileri ancak sizin izniniz dahilinde, örneğin bilgi almanız için, başvurularınız veya siparişleriniz veya broşür talepleriniz veya Miele’nin size ileteceği magazinler için kullanabilir. Biz bu bilgilerden ancak sizin isteklerinizi karşılamak için yararlanabiliriz. Kişisel bilgileriniz sadece Miele-ekibi içinde ve bizim bayilerimiz tarafından sizin taleplerinizi yerine getirmek amacıyla kullanılabilir. Miele kişisel bilgilerinizi özenle korur. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi Web-sayfalarımızda, sadece o ülkede geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, kullanabilir.