1 Kutu UltraWhite veya 6 aylık klasik deterjan % 30 indirimli
KAMPANYA BİLGİ FORMU

* Zorunlu alanlar

 
Ad *
Soyad *
İl *
İlçe *
Adres*
Cihaz Modeli *
Cihaz Serino *
Kod 1*

Talep Tarihi 1

Cep Telefonu *

Örn:(5xx)333-44-55

Email *

Email adresime ve cep telefonuma kampanya bilgilendirmelerinin gönderilmesine izin veriyorum.

      Not: Burada verdiğiniz bilgiler gizli tutulacaktır. Kampanya katılım bilgileriniz mail adresinize ve cep telefonunuza gönderileceğinden kullanılabilir bir mail adresi ve cep telefonu kullanmanız tavsiye edilir.

TwinDos – 1 kutu hediye veya 6 aylık %30 indirimliı

Koşullar
Hediye çeki sadece shop.miele.com.tr'de geçerlidir. Ürün fotoğrafları örnektir. Her bir hediye çeki bir sipariş için geçerlidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Satılamaz

Kampanya geçerlilik süresi
Hediye çeki kuponlunuz 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kargo bedavadır. Kampanya katılım formunuzu internet üzerinden tamamladıktan sonra talep ettiğiniz hediyeniz stoklar dahilinde en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen 444 11 22 no.lu telefondan Müşteri Hizmetleri Bölümümüze ulaşınız.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması ile ilgili güvenlik bilgisi: Miele kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde üçüncü şahıslara ve/veya başka bir kurulaşa vermeyeceğini kişisel bilgilerinizin sadece sizin onayınızla bilgilendirmek ve Miele hakkında bilgilendirme amacıyla saklanacağını taahhüt eder.

Miele size ait tüm kişisel bilgileri ancak sizin izniniz dahilinde, örneğin bilgi almanız için, başvurularınız veya siparişleriniz veya broşür talepleriniz veya Miele’nin size ileteceği magazinler için kullanabilir. Biz bu bilgilerden ancak sizin isteklerinizi karşılamak için yararlanabiliriz. Kişisel bilgileriniz sadece Miele-ekibi içinde ve bizim bayilerimiz tarafından sizin taleplerinizi yerine getirmek amacıyla kullanılabilir. Miele kişisel bilgilerinizi özenle korur. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi Web-sayfalarımızda, sadece o ülkede geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, kullanabilir.