Kurutma Makinesi FragranceDos2
KAMPANYA BİLGİ FORMU

* Zorunlu alanlar

 
Ad *
Soyad *
İl *
İlçe *
Adres*
Cihaz Modeli *
Cihaz Serino *
Kod 1*

Talep Tarihi 1

Cep Telefonu *

Örn:(5xx)333-44-55

Email *

Email adresime ve cep telefonuma kampanya bilgilendirmelerinin gönderilmesine izin veriyorum.

      Not: Burada verdiğiniz bilgiler gizli tutulacaktır. Kampanya katılım bilgileriniz mail adresinize ve cep telefonunuza gönderileceğinden kullanılabilir bir mail adresi ve cep telefonu kullanmanız tavsiye edilir.

Kurutma Makinesi FragranceDos2 Kampanyası

Koşullar
Bu kampanya sadece www.mieleshop.com.tr sitesinden veya Miele Türkiye Yetkili Satış Noktalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Ürün iadelerinde beraberinde verilen hediye seti de geri teslim edilmek zorundadır. Hediyenin ikinci partilere satılması söz konusu değildir.

Bu kampanya FragrancDos2 donanımlı Kurutma Makineleri için geçerlidir.

Hediye talebi en geç 31 Aralık 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. Kampanya katılım formunuzu internet üzerinden tamamladıktan sonra talep ettiğiniz hediyeniz stoklar dahilinde en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen 444 11 22 no.lu telefondan Müşteri Hizmetleri Bölümümüze ulaşınız. Miele Türkiye Kurutma Makinesi FragranceDos2 kampanyası başlangıç tarihi 01.11.2018’dir.

Kampanya kapsamında kurutma makinesinden çıkan hediye çeki ile miele shop üzerinden işlem yapıldığında 1 adet koku flakonu hediye edilecektir.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması ile ilgili güvenlik bilgisi: Miele kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde üçüncü şahıslara ve/veya başka bir kurulaşa vermeyeceğini kişisel bilgilerinizin sadece sizin onayınızla bilgilendirmek ve Miele hakkında bilgilendirme amacıyla saklanacağını taahhüt eder.

Miele size ait tüm kişisel bilgileri ancak sizin izniniz dahilinde, örneğin bilgi almanız için, başvurularınız veya siparişleriniz veya broşür talepleriniz veya Miele’nin size ileteceği magazinler için kullanabilir. Biz bu bilgilerden ancak sizin isteklerinizi karşılamak için yararlanabiliriz. Kişisel bilgileriniz sadece Miele-ekibi içinde ve bizim bayilerimiz tarafından sizin taleplerinizi yerine getirmek amacıyla kullanılabilir. Miele kişisel bilgilerinizi özenle korur. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi Web-sayfalarımızda, sadece o ülkede geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, kullanabilir.